Açık Büfe Nasıl Olmalıdır?

acik-bufe-ekipmanlari-ne-ise-yararAçık Büfe Nasıl Olmalıdır?

Açık büfe özellikle onlarca çeşit gıda ve içecek sergilemesi açısından; gıda güvenilirliği, enerji tasarrufu ve amaca uygun bir şekilde dikkat edilecek bazı noktaların bulunması gereken önemli ayrıntılara sahiptir. Özellikle kalite güvenliği olması açık büfe ekipmanlarının hizmet sektöründe daha kolay kullanılmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Genelde açık büfelerde kullanılan granit, mermer gibi bazı malzemeler asitli gıdalar tarafından etkilenir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereklidir. Ayrıca cam ve paslanmaz çelikten üretilen açık büfelerde dikkat edilmesi gereken özellikle temizlik uygulamalarıdır. Kolay kullanıma sahip olması ve kolay temizlenebilir olması açısından açık büfe ekipmanlarının kaliteli olmasına dikkat etmek, bu hususta en önemli ayrıntıdır.

Firmamız açık büfe ekipmanları konusunda cam, paslanmaz çelik ve ahşap dekorasyon birleşimiyle oluşturmuş olduğu açık büfelerin her açıdan kullanılır olmasına ve işletme sahibinin uzun ömürlü kullanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Açık büfe mekânınıza uygulanırken her açıdan titizlikle ve mekânın kapasitesine, alanına ve kullanılan gıdaya göre farklı şekilde dizayn edilmektedir. Taşıma ve monte edilmesi konusunda her türlü dikkat ve hassasiyet firmamız tarafından uygulanmaktadır. Açık büfelerin işletmelere sunumundan sonra kullanım konusunda da dikkat edilmesi gereken her türlü husus firma olarak işletmelere detaylı bir şekilde anlatılmak suretiyle yardımcı olunmaktadır.

Kalite güvencesi ve düzen görünümü açısından mimar mühendislerimiz tarafından hassasiyetle oluşturulan ve dizayn edilen açık büfeler; bulunduğu alanda görünüm açısından güzel olmasının yanı sıra ayrıca dayanıklılık konusunda daha kaliteli malzeme ve işçilik kullanımı ile oluşturulmaktadır.

Açık büfelerin oluşturulması anında fabrika bünyemizde cam, ahşap, metal ve montaj olmak üzere üretim yapılması sonrasında uygulanacak olan alanlar fonksiyonel ve estetik olarak uyum sağlaması göz önünde tutulmak suretiyle mekânın daha sıcak görünüme kavuşmasına da yardımcı olmaktadır. Titiz yapılan işçilik ve her türlü ekipmanı rahatlıkla kullanılabilecek düzeyde üreten açık büfe imalatımız da sizlerin işletmelerde en iyi hizmeti verebilme amacınızı göz önünde tutmaktayız. Açık büfede teşhir dolapları, elektrikli ısıtma soğutma donanımları, özel ekipmanlar kullanılmak suretiyle hazırlanmaktadır. İşletmenin artan hedefine ve kapasitesine göre de farklı şekilde ekleme yapılabilecek birçok tasarımda oluşturabilmekteyiz. Öncelikle kullanmış olduğunuz açık büfede hijyen ve gıda güvenilirliğini ön planda tutarak hareket etmekteyiz.

Ayrıca her türlü konforu düşünerek hareket alanını da geniş bir şekilde oluşturabilecek tasarımlarla  ortaya koyduğumuz açık büfelerde kullanılacak alana göre profesyonel olarak sunum yapılabilmektedir. Oteller, restoranlar, fabrikalar, hastaneler, profesyonel mutfaklar gibi daha birçok açık büfe kullanılabilecek sektörlerde açık büfe servis arabaları, gıdaların sergilenmiş olduğu stantlar ve daha birçok ekstra ayrıntı açık büfelerde kullanılmaktadır. Müşterilerimizin en iyi şekilde işini icra etmesi ve sunumunu yapabilmesi için açık büfe tasarımlarında onlara en büyük kolaylığı sağlayacak şekilde hareket ediyoruz.

Açık büfe siparişleriniz için firmamızı arayabilir yetkili arkadaşlarımızdan gerekli olan tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Yurtdışında, Türkiye genelinde ve Bursa çevresinde uyguladığımız açık büfe projeleri büyük ilgi ile karşılanmış ve takdir edilmiştir. Dilerseniz referans sayfamızdan çeşitliliğimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.