ENDÜSTRİYEL MUTFAK PLANI

endüstriyel-mutfak-plani

Endüstriyel Mutfak Planlama

Endüstriyel alanda kullanılan mutfak çeşitleri için sadece görünüm olarak şık bir mutfak yaptırmaktan ziyade daha kullanışlı ve kaliteli malzemelerden üretilen bir mutfak sahibi olmanız daha önemlidir. Bu yüzden de sizlere profesyonel olarak sadece size ve mekânınıza özel endüstriyel mutfak çizimi yapabilecek ve beğenmiş olduğunuz projeyi sizlere bizzat sunabilecek bir kurumsal firmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yemek sektörü olarak hizmet veren her firmanın müşteri kapasitesi ve sunması gereken yemek kapasitesi de farklı olduğu için mekânların da ihtiyacı olan mutfak çeşitleri de farklı modellere sahiptir.

Mutfak özellikle bu tarz hizmet sektöründe can damarı olduğu için sadece temizlik açısından kolay bir şekilde temizlenebilecek ve uzun süreli kullanılabilecek malzemelerden üretilmesi yeterli değildir. Onlarca ve yüzlerce kişiye hizmet verecek olan ve yemek veya içeceklerin hazırlanacağı mutfak alanları için en ince detayların bile düşünülerek sizlere kullanımlarınız sırasında en küçük bir sorun meydana getirmeyecek tasarımların yapılması daha uygun olacaktır. Sadece lokanta için değil bir otel mutfağı içinde hem içinde çalışacak olan personele uygun hem de otel konseptine uygun otel- restoran mutfak proje çizimi çeşitlerini uzman kadromuz ve ekip arkadaşlarımız ile sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Sadece bir tezgâh ve yiyeceklerin uzun süre muhafaza edileceği gerekli ekipmanlar dışında bir profesyonel bir mutfakta olması gereken her şeyin öncen yani proje çizim kısmında düşünülerek çizilmesi tek seferde eksiksiz ve kaliteli bir endüstriyel mutfağa sahip olmanız için oldukça önemlidir. Genellikle kaliteli yemek sunan firmaların çoğunda kaliteli bir üretim yerinin olduğunu görebilirsiniz. Bunun içinde havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin de yine mutfak kapasitesi ile doğru orantılı olarak yapılması gerekmektedir. Endüstriyel mutfak plan projeleri genellikle müşteri memnuniyetini önemseyen ve her zaman firma kalitesini ön planda tutan şirketler için oldukça önemli kesinlikle basite alınacak bir konu değildir. Firmamızın sizlere sadece otel gibi büyük mutfaklara sahip olan hizmet sektöründeki firmalar için değil bunların yanı sıra alışveriş merkezleri için, petrol tesisleri için, restoranlar ve cafeler için de konsepte ve şirket misyonuna en uygun mutfak tasarımlarını sizler için sunmaktadır.

Endüstriyel mutfak projeleri örnekleri içinde yer alan tüm çizimlerimizde sadece işletmenin hizmet verdiği alana uygun olarak en kullanışlı çizimler yapılmaktadır. Endüstriyel mutfakların içinde yer alan ürünlerimiz ise pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, yiyecek ve içecek ekipmanları dâhil olmak üzere en küçük bir ayrıntı bile es geçilmeden proje içinde sizlere sunulmaktadır. Bunların dışında önemli olan sizlerin çalışmalarınızın her zaman daha kusursuz ve problemsiz bir şekilde işlemesi ve bunun sonucunda da kaliteli bir hizmet sunmanız yer aldığı için endüstriyel mutfak yerleşimi planınız da iyi bir şekilde tek seferlik olarak yaptırmanızda maddi olarak büyük kazancınız olacaktır. Çalışma tezgâhları ve depolama alanları da kesinlikle endüstriyel mutfak tasarımları içinde en çok önemle üzerinde durulması gereken bir diğer konudur. Bu tarz mutfaklarda önemli olan her zaman daha rahat hareket edebilmek ve bununla birlikte her şeyin kalite ile birlikte hazırlanması ve sunulmasıdır. Tüm bu aşamaların düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapılabilmesi için ise sanayi tipi mutfak proje planı çizimi için bu işe yıllarını vermiş olan bir ekip ile çalışmanız sizlere her zaman avantaj getirecektir. En küçük bir sorunda bile sizlere uzman kadrosu ve çözüm garantili hizmet anlayışı ile hizmet sunan firmamız ile istediğiniz zaman yeni proje çizimi veya aklınızdaki diğer sorular ile ilgili de görüşebilirsiniz.