Servis Hatları Kullanım Alanları

servis-hatlariServis Hatları Kullanım Alanları

Servis hatları birçok işletmede kullanılan ve sabit olarak monte edilmiş; cam, paslanmaz çelik ve ahşap dekorasyon ile sağlanmış sabit üniteler olarak yer almaktadır. Genelde sıcak, soğuk ve nötr üniteler olarak hizmet veren servis hatlarında; gıdaların saklanması, korunması  ve teşhir edilme amacı taşınılır. Servis hatları özellikle birçok işletmede self servis yöntemleri içeriğinde de kullanılabilmektedir. Servis hatları; açık büfe servis üniteleri, çorbalık kuru sistem benmari, çorbalık ve yemek tezgâhı, komple servis ünitesi, meze servisleri, servis üniteleri, self servis üniteleri, kuru sistem yemek servis üniteleri, böreklik tezgâhları, benmari ünitesi ve yemek tezgâhı, komple benmari ünitesi, self servis ünitesi, soğutmalı teşhir ünitesi, self servis hattı reşo ünitesi gibi daha birçok tezgâh şeklinde oluşmaktadır. Otel, restoran, tatil yerleri, hastaneler, pastaneler,  endüstriyel sanayi tipi işletmeler, barlar, kafeteryalar gibi daha birçok yerde farklı şekilde kullanım alanı bulunmaktadır.

Servis hatları kullanım alanları geniş kapsamlı olmasının yanı sıra ayrıca işletmenin alanına, müşteri kapasitesine göre büyük ya da küçük olarak dizayn edilmektedir. Firmamız uzun yıllardır servis hatları konusunda kaliteli malzeme, temiz işçilik ve uzman kadro ile çalışarak hareket etmektedir. Servis hatlarında uzun yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli malzeme kullanılmasının yanında ayrıca işletmenizin görünümüne şık bir etki yaratacak ahşap giydirme uygulanması da ayrı bir önem taşır. İşletmenizde kuracağınız alana uygun olarak kapasiteniz göz önünde bulundurulmak suretiyle tasarım sağlanır.

Servis hatlarının işletmenize uygun şekilde dizayn edilmesi için mutlaka gerekli fizibiliteler yapılarak hareket edilir. Mimarlarımız kullanacağınız soğuk, sıcak servis ve nötr servis tezgahlarının nasıl uygun bir şekilde kapasitenize yarar sağlayacağını düşünerek; mekana uygunluğunu, aydınlatma şeklini ve diğer birçok ayrıntısını planlayarak hareket eder ve işletmenize uygun hale getirir. Kullanılacak tüm servis üniteleri için gerekli olan donanımlar satış yapmış olduğunuz ürünün durumuna göre ayarlanmaktadır.

Servis hatları kullanım alanlarında müşteriye gerekli olan potansiyeli sağlamak üzere farklı düzenlemeler de oluşturulmaktadır. Üniteler üzerinde yer alabilecek her türlü ekipmanın kolay bir şekilde kullanılabilir olması da önem taşır. Çünkü servis zamanında hiçbir şekilde sorun yaratmadan gerekli kapasiteyi karşılaması önemli bir ayrıntıdır. Servis hatlarını firmamız işletmenin uygunluğuna göre planlanmak suretiyle oluşturur. Cam, paslanmaz çelik ve ahşap giydirme sonrasında hazırlanan tezgâhlar; mekânın uygunluğuna göre monte edilir ve ortama şık bir görüntü sunar. Ayrıca aydınlatma ve birçok iç donanımı işletmenin kapasitesini hiçbir şekilde sekteye uğratmayacak surette titizlikle hazırlanmaktadır.

Zengin ürün çeşitliliğimiz ile ilgili her türlü bilgiyi ve referanslarımızı yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere referans sayfalarımızdan kolaylıkla görebilirsiniz. Üstün kaliteli olarak üretilen servis hatlarımız uzun yıllar kullanılabilecek ve ömürlük kullanımı sahip olacak şekilde üretilmektedir. İşletmeniz için gerekli olan her türlü servis hattı ihtiyacınız için firmamızı arayabilir; danışmanlarımızdan gerekli ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz.