Servis Hatları Nerelerde Kullanılır?

servis-hatlariServis Hatları Nerelerde Kullanılır?

Servis hatları özellikle sıcak ve soğuk gıdaların saklanması, korunması ve teşhir edilmesi için kullanılan cam, ahşap, paslanmaz çelik, mermer, granit gibi daha birçok farklı dizaynla oluşturulmuş sabit ekipmanlar olarak yer almaktadır. Genelde restoranlarda kullanılan servis hatları ve özellikleri sunum yapan restoranların sürekli olarak kullandıkları ve birçok açıdan sağlam ve dayanıklı olması gereken ekipmanlar olarak kullanılır. İçerisinde bulunan soğuk ya da sıcak gıdaların uzun süre dayanıklılığının korunması ve bozulmaması için her açıdan kaliteli olması gerekliliği bulunmaktadır. Servis hatları çok farklı dizaynlar oluşturularak yapılabilmektedir.

Firmamız servis hatları konusunda zengin çeşitliliğe sahiptir. Her açıdan işletmenizde görünümün yanı sıra kullanım açısından da kolaylık ve rahatlık sağlayacak cam, paslanmaz çelik ve ahşap dekorasyon ile birleştirilmiş birçok servis hattı çeşidimiz yer almaktadır. İşletmenizin küçük, orta ve büyük olması durumuna göre farklı kombinasyon yapılarak hazırlamış olduğumuz servis hatlarımız; dilerseniz ahşap dekorasyon ile işletmenizin alanında farklı bir görüntü oluşturabilir ya da sadece paslanmaz çelik veya cam kullanarak mutfak  ya da teşhir ünitelerin de rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Servis hatları; sıcak ve soğuk gıdaların saklanması için birçok işletmeler açısından kolaylık sağlamak üzere kullanılmaktadır. Oteller, restoranlar, tatil yerleri, hastaneler, pastaneler, profesyonel endüstriyel mutfaklar, barlar, kafeteryalar gibi daha birçok işletmede servis hatları işletmenin her açıdan işini kolaylaştırması ve gıdaların sağlıklı olarak teşhir edilmesi ve korunması için önemli ekipmanlar olarak yer almaktadır.

Servis hatlarında sıcak soğuk üniteler için kullanılan ve farklı teknikleri ile gıdaların korunmasını sağlayan uygulamalar yapılmaktadır. Genelde sıcak üniteler için kullanılan servis hatlarında fanlı kuru benmari ve temperli cam şeklinde kullanılan servis hatları olarak yer alır. Soğuk üniteler için kullanılan servis hatlarında ise fanlı soğutma, paslanmaz yüzey soğutma, kompozit yüzey soğutma ve cam yüzey soğutma özellikleri yer almaktadır. Her türlü soğuk ve sıcak üniteler için kullanılan servis hatlarında gerekli olan tüm donanımsal ayrıntılar; servis hatlarının uzun süre kullanılması için uygulanmaktadır.

İşletmenin büyüklüğüne göre servis hatlarının çok geniş kapasiteye sahip olma imkânı yer alır. Genelde çok fazla çeşitliliğe sahip gıdaları teşhir etmek ve satışa sunmak için kullanılan servis hatları büyük bir alanı kaplayacak şekilde yer almaktadır. Paslanmaz çelik, cam ve ahşap dekorasyonla birleştirilmiş bir bütün olarak hazırlanmış olduğumuz servis hatları işletmenizin her türlü konumuna uygun olacak şekilde dizayn edilmektedir.

Firmamız servis hatları konusunda oldukça geniş ve zengin çeşit ürün yelpazesine sahiptir. Yurt dışı ve yurt içinde yer alan referans sayfalarımızda ki zengin çeşitlerimizi görebilir mimarlarımız tarafından özel bir şekilde hazırlanan kaliteli ve temiz işçilik ile dizayn edilmiş servis hatlarımızdan uygun olan birini tercih edebilirsiniz.  Servis hatlarımız her beğeniye hitap edebilecek şekilde geniş bir çeşitliliği içerir ve sizlere sunulur. Uzun yıllardır aynı kaliteden ödün vermeden servis hattı imalatını sizler için sürekli yenileyerek tasarımlıyoruz. Bursa ve çevresi, Türkiye geneli ve yurtdışı bağlantılı olarak hazırladığımız tüm projeler büyük beğeni ile olumlu eleştiriler almıştır.