Servis Hattı Ne Amaçla Kullanılır?

servis-hatlariServis Hattı Ne Amaçla Kullanılır?

Servis hatları özellikle gıda işiyle uğraşan birçok işyeri için servis ve satış yapmak üzere yer alan tezgâhlar şeklinde yer alır. Genelde işletmenin kapasitesi ve büyüklüğü servis hatlarının ebatlarının da değişime uğramasına etken olur. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan servis hatlarında sıcak ya da soğuk saklanacak gıdalar korunmak üzere bulundurulur. Bu ekipmanlar içerisinde farklı ebatta olan birçok servis hatları içinde havuz ya da kap şeklinde gözler bulunmaktadır. Kap şeklinde oluşturulan gözlerde yemeklerin konması kolaylıkla servis imkânının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Ayrıca camlı bölmelerde kullanılan servis hatlarında gıdaların korunması ve teşhir edilmesi amaçlanmaktadır.

Servis hatları kuver ünitesi içerisinde bulunan duvar rafı şeklinde daha çok küçük işletmeler için kullanılabilecek boyutlarda yer almaktadır. Ayrıca servis ünitesi sıcak dolaplı olarak düz tablalı bir şekilde paslanmaz çelikten üretilmiş servis hatları da yer alır. Derin havuzlu ve buzdolaplı olarak farklı bir şekilde kullanılan servis hatları da bu çeşitler arasında yer almaktadır. Servis hatlarının kullanım alanları kullanılan yere ve özelliğe göre değişim sağlamaktadır. Barlarda kullanılan servis hatlarının; restoranlarda kullanılan servis hatlarından farklı bir amaca hitap etmesi göz önünde tutulmalıdır.

Servis hatlarının küçük, orta ve büyük işletmelere göre kullanım alanları farklı dizaynlar ve malzemeler kullanılmak suretiyle üretilmektedir. Firmamız tarafından servis hatları konusunda cam, paslanmaz çelik ve ahşap dekorasyon kullanılarak oluşturulmuş geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Otel, restoran, cafe, pastane, hastane, profesyonel hizmet veren iş yerlerinde ve daha birçok yerde kullanılmak üzere konuma ya da mekâna göre değişim sağlayabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen servis hatları kalite güvencesi ve titiz işçilikle hazırlanmaktadır.

Servis hatlarında sıcak ve soğuk üniteler kullanılmaktadır. Sıcak üniteler kullanılırken oluşturulan servis hatlarında daha çok; fanlı kuru benmari ve temperli cam ısıtma şeklinde yer alan dekoratif servis hatları bulunmaktadır. Soğuk servis hatlarında ise fanlı soğutma, cam yüzeyi soğutma, paslanmaz yüzey soğutma, kompozit taş yüzey soğutma olarak dört farklı servis hattı yer alır. Genelde kullanılan servis hatlarında soğuk ya da sıcak olabilecek satış durumuna göre uygulama yapılmaktadır. Servis hatlarında kullanmış olduğumuz her türlü ünitede cam, paslanmaz çelik ve ahşap dekorasyon ile işletmelerin durumuna göre uygulama yapılmaktadır.

Servis hatları işletmenizde sizin işinizi kolaylaştıracak şekilde kaliteli, dayanıklı, hijyenik ve rahat sunum yapılabilecek şekilde seçilmelidir. Firmamızın yurtdışında ve yurt içinde referans sayfasında yer alan servis hatları ile ilgili zengin çeşitliliğimizi görebilir; siz de işletmenize uygun olan kaliteli servis hatlarından tercih de bulunabilirsiniz. Her türlü kalite güvencesi ile sizle sunduğumuz servis hatlarımız ile uzun yıllar işletmenizde kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kendi projenizi mimarlarımıza sunarak oluşum isteyebilirsiniz. Bursa çevresi, Türkiye geneli ve yurtdışında hizmet verdiğimiz ve uyguladığımız her proje büyük beğeni alarak olumlu eleştirilere vakıf olmuştur. Yılların deneyimini ve kalitesini sizlere de sunma fırsatını yakalayacağımız için de gururluyuz.