Servis Hattı Tasarımları

servis-hatlariServis Hattı Tasarımları

Servis hatları birçok kullanım alanı olan sabit ve hareketli ünitelerden oluşmaktadır. Genelde restoran, otel, bar, hastane, pastane, tatil yerleri, fabrikalar gibi daha birçok yerde sıcak soğuk yemek servisi için kullanılan ve ayrıca nötr sıcaklık ayarı olan teşhir amacıyla kullanılan tezgahlardır. Servis hatları tasarımları firmamız tarafından ahşap giydirme yapılmak suretiyle hazırlanmaktadır. Ürün modelini ve teknik detaylarına göre paslanmaz çelik gövde üzerine ön kısmı ya da tamamı ahşap giydirme şeklinde uygulanan servis hatlarında bu tarz yapılan tasarımlar; işletmenin servis salonlarında şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ahşap giydirmeler genelde büyük servis hatları ünitesinde daha fazla kullanılmaktadır.

Servis hatları sıcak, soğuk ve nötr servis hatları olarak üç grupta yer alır. Özellikle sıcak ve soğuk servis hatlarında donanım ve aydınlatma gibi daha birçok ayrıntı sistemleri yer alır.  Self servis hatları cam bölmeli olmasının yanı sıra paslanmaz çelik gövdeli ve üzerine ahşap giydirmeli olarak firmamız tarafından dizayn edilerek oluşturulmaktadır. İşletmenin durumuna ve müşteri kapasitesine göre, büyüklüğü ve ebadı belirlenen servis hatları, şık bir görünüm sağlamasının yanı sıra kullanım açısından da kolaylık ve pratiklik vermesi özelliği ile yapılmaktadır.

Servis hatlarında sıcak ve soğuk hatlar için kullanılan farklı uygulamalar yer almaktadır. Genelde servis hatlarındaki soğuk ünitelerde fanlı soğutma, paslanmaz yüzey soğutma, kompozit taş yüzey soğutma gibi servis edilecek gıdaların özelliğine göre uygun bir şekilde tasarlanır. Sıcak ünitelerde fanlı kuru Benmari ve temperli cam ısıtma olarak sistemli uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca   servis hatlarının işletmeye uygun bir şekilde konumuna alanına ve kapasitesine göre aydınlatma ve donanımı farklı şekilde dizayn edilir.

Servis hatları genellikle paslanmaz çelik kuverli ve kaplı olarak yer alır. Üst bölümlerde teşhir olacak kısımlar cam bölme olarak tasarımlanmaktadır. Servis hattının genel görünümü ahşap ile kaplanarak işletmenin görünümüne uygun renklerde ya da görünümde olması sağlanır. Bu şekilde albeni açısından çok daha detaylı bir etki yaratacaktır.

Firmamız uzun yıllardır hizmet verdiği sektörde servis hatlarında da aynı titiz işçiliği, kaliteli malzemeyi ve donanımsal kullanım özelliğine sahip çeşitliliği yaratmaktadır. Servis hatları çeşitliliğimiz zengin bir içeriğe sahiptir. İşletmeniz için gerekli olan tüm detaylar ince hesaplar yapılarak planlanır ve ona göre üretimi oluşturulur. Her türlü işletme için farklı boyutlarda servis hatları imal eden firmamızı arayarak gereken tüm ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. Mimarlarımız işletmenize uygun olarak istediğiniz tasarımdaki servis hattını geniş bir fizibilite çalışması oluşturarak tüm detaylara inerek hazırlamaktadırlar. Sizlere sadece ihtiyacınızı belirlemek kalır. Seçersiniz; istediğiniz şekilde uzun ömürlü, dayanıklı, kaliteli ve pratik kullanıma sahip servis hatlarını hazırlarız. Yurt içi ve yurt dışı referanslarımızın yer aldığı ürün çeşitliliğimizi görerek tercihinizi yapabilirsiniz.